Székelyudvarhely

SSZ.CIVIL SZERVEZET NEVEORSZÁGTELEPÜLÉSCíMKAPCSOLATTARTÓ SZEMÉLYE-MAIL
1.Egy Mosoly az Életért EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyBorsairét, 17Lõrincz Edithlorincz.edit64@gmail.com
2.Sunshine EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyVictoriei, 37 /18Blénessy Évabenessy.eva@gmail.com
3.Feel Good Sportegyesület SzékelyudvarhelyRomániaSzékelyudvarhelyAllea Florilor,. 10/7Ilyés Sándor Lórándfeelgoodteam1@gmail.com
4.Ficánka és barátai EgyesületRomániaSzékelyudvarhely II. Rákóczi Ferencz, 40Antal Csillacsillaantal81@gmail.com
5.Arany Griff Rend EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyKiss Gergely,70Sashalmi-Fekete Tamásgriffek@freemail.hu
6.Areopolis Floorball SportegyesületRomániaSzékelyudvarhelyKossuth Lajos, 20Somogyi Attilaareopolis.floorball@gmail.com
7.Artera AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyKadicsfalvi út, 31Lõrincz Zsuzsánnaoffice@artera.ro
8.Elek Apó Unokái EgyesületRomániaSzékelyudvarhely Márton Áron tér, 2.Demeter Magdademetermagdi@gmail.com
9.Székelyföldi Kézmûvesek EgyesületeRomániaSzékelyudvarhelyMihai Kogalniceanu, 2Rigó Csillarustic.rigo@gmail.com
10.Emo Fitmove - ClubRomániaSzékelyudvarhelyFüggetlenség, 10/16Tarcsi Emõketarcsibandi@yahoo.com
11.Kaszaj Kulturális EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyTamási Áron, 15Orendi Istvánkaszajegyuttes@gmail.com
12.Oroszhegyi ErzsébetekRomániaOroszhegy586Bálint Piroskarepkeny@freemail.hu
13.Civitas Alapítvány a Polgári TársadalomértRomániaSzékelyudvarhelySolymossy, 29Kulcsár Orsolyaoffice.udv@civitas.ro
14.Dr. Verestóy Attila alapítványRomániaSzékelyudvarhelyVárosháza tér, 5Nemes Melindamelindanemes@yahoo.com
15.Égéért Egyesület/Asociatia Égéért EgyesületMagyarigen58Incze Ibolykaegeert.egyesulet@gmail.com
16.Élõ Szövet AlapítványRomániaSzékelyudvarhelySolymossy, 29Molnár Judithmoljudith@yahoo.com
17.Erdélyi Életvédõk EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyInt Zorilor, 1/2Telman Enikõtelmaneni@yahoo.com
18.Erdélyi Kárpát Egyesület- székelyudvarhelyi osztályaRomániaSzékelyudvarhelyII. Rákóczi Ferenc, 19Kovács-Kendi Lehelueke@ueke.ro
19.Pro Life AlapítványRomániaFenyéd258Istók Lajosistokl@yahoo.co.uk
20.Gyepesért EgyesuletRomániaGyepes84Cseke Irén Eniköcseke.eniko@gmail.com
21.Gyulafehérvári Caritas - Szociális GondozásRomániaSzékelyudvarhelyKossuth Lajos, 18Bokor-Péter Szabolcsszabolcs.bokor@caritas-ab.ro
22.Kadicsfalvi Sport és Kulturális Egyesület (KSK)RomániaSzékelyudvarhely Bradului, 10Nyisztor Máriakske@freemail.hu
23.Máréfalvi Rozetta Ifjúsági EgyesületRomániaMáréfalva427András Lórándrozettaorg@yahoo.ro
24.Napsugár EgyesületRomániaSzékelyudvarhely Bethlen Gábor, 10Kovács Tímeaktimea75@yahoo.com
25.O3Zone EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyLemnarilor, 14/8Bilaus Nagy Andrásszabadidokalauz@gmail.com
26.Orbán AlapitványRomániaSzékelyudvarhelyMorii, 8Orban Zsuzsaoffice@orban.ro
27.Prizma EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyVictoriei, 29/15Nagy-Elek Kingajuppidu3@yahoo.com
28.Pro Autist AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyBerde Mózes, 40Péter Editpro_autist@yahoo.com
29.Pro Down AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyKós Károly, 10/3Veress Gy. Anikóprodownfoundation@yahoo.com
30.Református Diákotthon AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyII. Rákóczi Ferenc, 17Magyari Hunorrda@diakotthon.net,hunci@diakotthon.net
31.Székelygyümölcs EgyesületRomániaSzékelyudvarhely. Kornis Ferenc, 13Már Istvánistvanmar@gmail.com
32.Székelyudvarhelyi Kézilabda ClubRomániaSzékelyudvarhelyTargului, 12Ladányi Kingaoffice@szkc.ro
33.Székelyudvarhelyi Közösségi AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyBethlen Gábor, 55Csáki Rozáliarozi@szka.org
34.Szent Ferenc Egyesület a Sérült GyerekekértRomániaSzékelyudvarhelyRákoczi Ferenc, 21/1Nagy Sándor- Lajosrrichard10@freemail.hu
35.Szik Baranta Sport EgyesületRomániaKecset141Kõmives Róbert Zsoltrobertzsoltkomives@gmail.com
36.Tompa László AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyTamási Áron, 19Bajkó Melindairoda@tompalaszlo.ro
37.Udvarhelyszéki Népmûvészek EgyesületeRomániaSzékelyudvarhelyTamási Áron, 15Tifán Irénirenketifan@gmail.com
38.Városfalva EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyBãi Sãrate, 1Kozma Juditvarosfalva@gmail.com
39.Vulticulus Földrajzi TársaságRomániaSzékelyudvarhelyVictoriei, 27/7Kilyén Barnavulticulus@gmail.com
40.Életfa”Korondi Fazekasok SzövetségeRomániaKorond772Józsa László
41.Székelykeresztúri Kistérség Szövetség
RomániaSzékelykeresztúr, Szabadság tér, 22. számBartha Noémikisterseg @ hrline.ro
42.Erdélyi Ifjúsági EgyesületRomániaSzékelykeresztúrSzabadság tér, 69. számFodor Mózesoffice.ata@gmail.com
43.Betfalvi Ifjúsági SzervezetRomániaSzékelykeresztúIskola utca, 22.Rátz Istvánbetisz2009@gmail.com
44.Fehérlófia AlapítványRomániaSzékelykeresztúrSzabadság tér, 5Mátéffy Hajnalkafeherlofia @ feherlofia.ro
45.Székelykeresztúri EgyesülésRomániaSzékelykeresztúr. Stadionului, 2Péter Miklós
46.Szentegyházi Ifjúsági FórumRomániaSzentegyházaMihai Eminescu, 7Szikszai Timeaszififorum @ gmail.com
47.Zetelaki Ergo EgyesületRomániaZetelakaZetelaka, 53Simon Károlyoffice@ergo.org.ro
48.Szent Gellért Alapitvány
RomániaSzentegyházaTavasz, 24gellerta@gmail.com
49.Human Reform AlapítványRomániaSzékelyudvarhelyEötvös József, 13. számhuref@huref.ro
50.Visus Kúlturális EgyesületRomániaSzékelyudvarhelyOrbán Balázs, 91Fazakas Szabolcsinfo@legendarium.ro
51.Udvarhelyi Fiatal FórumRomániaSzékelyudvarhelyKossuth Lajos, 20Vass Orsolyaorsi@uff.ro